BIBLIOTEKA
zaprasza w godzinach
poniedziałek 8.30 - 14.30
wtorek 8.30 - 14.30
środa 8.30 - 14.30
czwartek 10.00 - 16.00
piątek 8.30 - 14.30

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I ZAWODOWYCH
im. Augustyna Świdra
41-600 Świętochłowice,
ul. gen. Wł. Sikorskiego 9,
tel. 32 77 000 60,
fax 32 77 000 63,
mail: zspswiet@wp.pl


Administratorem Państwa danych osobowych jest Zespół Szkół Technicznych i Zawodowych w Świętochłowicach. Szczegóły przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj:  Polityka prywatności.


Lp. Nauczyciel Dzień dyżuru Sala Godziny dyżuru
1 Baran Aleksandra piątek s. sprzed. 11:30 - 12:00 12:00 - 12:30 12:30 - 13:00
2 Bartosz Sylwia środa 25 11:00 - 11:30 11:30 - 12:00 12:00 - 12:30
3 Bochenek Wiesław czwartek 6 13:30 - 14:00 14:00 - 14:30 14:30 - 15:00
4 Cieślik Piotr wtorek 7 9:00 - 9:30 9:30 - 10:00 10:00 - 10:30
5 Czerny Grażyna poniedziałek 25 9:00 - 9:30 9:30 - 10:00 10:00 - 10:30
6 Dukalski Andrzej poniedziałek 22 8:00 - 8:30 8:30 - 9:00 9:00 - 9:30
7 Hrubesz-Kroczak Anna czwartek 32 8:30 - 9:00 9:00 - 9:30 9:30 - 10:00
8 Jakubowska Patrycja wtorek gab. pedag. 10:15-10.45 10:45-11:15 11:15-11:45
9 Janik Janina wtorek 22 10:00 - 10:30 10:30 - 11:00 11:00 - 11:30
10 Kamiński Ryszard poniedziałek 31 10:30 - 11:00 11:00 - 11:30 11:30 - 12:00
11 Kołodziej Marzena piątek gab. pedag. 9:00 - 9:30 9:30 - 10:00 10:00 - 10:30
12 Kołodziejczyk Sabina poniedziałek s. gim. 10:00 - 10:30 10:30 - 11:00 11:00 - 11:30
13 Koriakowska-Cimała Agnieszka środa 25 13:30 - 14:00 14:00 - 14:30 14:30 - 15:00
14 Krawczyk Ewa czwartek s. fryz. 11:00 - 11:30 11:30 - 12:00 12:00 - 12:30
15 Krawczyk Kornelia poniedziałek 32 9:00 - 9:30 9:30 - 10:00 10:00 - 10:30
tylko klasa 8
16 Krzykała Renata środa 25 8:30 - 9:00 9:00 - 9:30 9:30 - 10:00
17 Kubocz Marek poniedziałek 31 8:00 - 8:30 8:30 - 9:00 9:00 - 9:30
18 Kuszka Krzysztof środa 22 11:00 - 11:30 11:30 - 12:00 12:00 - 12:30
19 Lubecki Rafał piątek        
20 Mika-Hadelka Joanna piątek 7 12:00 - 12:30 12:30 - 13:00 13:00 - 13:30
21 Mokwa Joanna czwartek 32 11:00 - 11:30 11:30 - 12:00 12:00 - 12:30
22 Mol Paulina wtorek gab. psych. 10:00 - 10:30 10:30 - 11:00 11:00 - 11:30
23 Nieścior Andrzej czwartek s. gim. 11:30 - 12:00 12:00 - 12:30 12:30 - 13:00
24 Nowak Elżbieta          
25 Smyk Katarzyna środa 32 10:00 - 10:30 10:30 - 11:00 11:00 - 11:30
26 Sum Krzysztof wtorek 3 10:00 - 10:30 10:30 - 11:00 11:00 - 11:30
27 Surowiec Aleksandra wtorek 32 9:00 - 9:30 9:30 - 10:00 10:00 - 10:30
tylko klasa 8
28 Szczęsna Teresa środa 22 8:00 - 8:30 8:30 - 9:00 9:00 - 9:30
29 Sznapka Marcin wtorek s. gim. 9:00 - 9:30 9:30 - 10:00 10:00 - 10:30
30 Szolc Justyna środa 7 10:30 - 11:00 11:00 - 11:30 11:30 - 12:00
31 Szołtysek Wojciech czwartek 3 8:30 - 9:00 9:00 - 9:30 9:30 - 10:00
32 Turski Zbigniew          
33 Wawrzczak Iwona czwartek 7 8:00 - 8:30 8:30 - 9:00 9:00 - 9:30 
tylko klasa 8
34 Wątroba Mirosław środa 22 13:30 - 14:00 14:00 - 14:30 14:30 - 15:00
35 Wieszała Grzegorz wtorek 44 11:30 - 12:00 12:00 - 12:30 12:30 - 13:00
36 Wieszała Elżbieta piątek 3 8:30 - 9:00 9:00 - 9:30 9:30 - 10:00
37 Wiora Marek poniedziałek 6 8:00 - 8:30 8:30 - 9:00 9:00 - 9:30

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31